Posnania

Zakupy, rozrywka, rekreacja, inspiracje, styl życia, nowe trendy – szeroka oferta Posnanii harmonijnie wpisuje się w aktywny styl życia mieszkańców Poznania i Wielkopolski. Posnania zdecydowanie wykracza poza tradycyjne centrum handlowe jako miejsce dostępu do towarów i usług. Stworzono ją z myślą o potrzebach i stylu życia współczesnych konsumentów: ludzi dbających o jakość życia, ciekawych świata, ceniących wygodę, otwartych na nowości i oczekujących ekscytujących doświadczeń.

Jest miejscem, gdzie światowe marki i trendy sąsiadują z produktami lokalnymi oraz kameralnymi zakątkami do spotkań i rozmów przy kawie lub wygodnej pracy z laptopem.

Atrium, Forum, Rotunda to miejsca pomyślane by gościć koncerty muzyczne, pokazy i wydarzenia, miejsca rozrywki, spotkań towarzyskich i rodzinnych.

Posnania inspiruje i zachęca do aktywnego spędzania czasu (kino, fitness klub, basen, lodowisko), a 6 km nowo wybudowanych ścieżek rowerowych łączy Rondo Rataje z centrum miasta. Okoliczne tereny zielone oraz liczne udogodnienia dla pieszych, rowerzystów oraz wygodny parking i bezpieczny dla zmotoryzowanych czynią z Posnanii miejsce przyjazne i integrujące.

Loading
Jeśli tekst na tej stronie nie wyświetla się, powiadomienie o uczciwym przetwarzaniu danych można otrzymać pisząc na adres privacy@flex-e-card.com.